Квитки на автобус -

Популярные маршруты
Популярні напрямки
Київ Варшава Вибрати
Вільнюс Київ Вибрати
Афіни Одеса Вибрати
Київ Вільнюс Вибрати
Одеса Афіни Вибрати
Одеса Стамбул Вибрати
Стамбул Одеса Вибрати
Одеса Софія Вибрати
Софія Одеса Вибрати
Одеса Прага Вибрати
Варшава Київ Вибрати
Прага Одеса Вибрати
Одеса Бургас Вибрати
Бургас Одеса Вибрати
Харків Стамбул Вибрати
Одеса Познань Вибрати
Комфортабельні автобуси зі зручностями на борту
Наші переваги
Гарантія кращої ціни
Можливість покупки місць для доп. багажу
Система акцій і накопичувальних знижок
Зручний розклад
Цілодобовий Call центр
Квитки безпосередньо від перевізника
Можливість змінити дату безкоштовно
Легке повернення квитка

Купити квиток 

Вирішили подорожувати з нами? Відмінно! Тоді все, що вам потрібно - купити квиток.

Раніше вам треба було б йти на вокзал і нудитися в нескінченних чергах в задусі, серед шуму і невдоволення. Likebus говоріт рішуче «Ні!» такого сервісу: в часи інтернету подібні архаїзми повинні бути відкинуті.

У нас є свій сайт, на якому ви можете не тільки дізнатися про історію компанії, її переваги, але і замовити квиток на автобус. Як це зробити? Максимально просто!

Насамперед заходите на сайт Likebus - http://likebus.com.ua/. Вам потрібна вкладка «Купити квиток», вона знаходиться за адресою http://likebus.com.ua/route/. Тут ви побачите поля, в які необхідно буде внести місто відправлення, місто прибуття і дату поїздки. Після того, як дані вказані, клікніть по кнопці «Знайти». Ви побачите список доступних рейсів. Знайдіть серед них той, який підходить вам більше всього, і натисніть «Вибрати». Перед вами висвітиться схема автобусних місць, де окремими квітами будуть позначені вільні і зайняті місця Курсором вкажіть вибрані вами місця, і вони підсвітяться синім кольором. В поле під схемою автобуса буде виведена загальна вартість усіх куплених квитків і кількість місць для ручної поклажі. Якщо вам потрібно додаткове місце для багажу - вкажіть це в спеціальному полі. Вартість провозкі додаткового багажу становить десять відсотків від вартості одного квитка. Після цього вкажіть свої електронні дані (телефон, пошта), щоб ми могли вислати вам електронні версії квитків, і оплатіть квитки за допомогою електронного гаманця або карти.

Зв'язатися по телефону
Замовлення квитків +38 (098) 343-82-82
Служба підтримки +38 (050) 082-82-82