Рейсы не найдены. Возможно, закончились свободные места, или на этот день рейсов нет.

Популярные маршруты
Популярні напрямки
Одеса Львів Выбрать
Херсон Київ Выбрать
Одеса Маріуполь Выбрать
Одеса Харків Выбрать
Херсон Варшава Выбрать
Одеса Краматорськ Выбрать
Одеса Познань Выбрать
Одеса Гдиня Выбрать
Одеса Москва Выбрать
Миколаїв Москва Выбрать
Варшава Херсон Выбрать
Бердянськ Одеса Выбрать
Львів Южноукраїнськ Выбрать
Вознесенськ Москва Выбрать
Покровськ Миколаїв Выбрать
Київ Бидгощ Выбрать
Наші переваги
Гарантія кращої ціни
Можливість покупки місця для доп. багажу
Система акцій і накопичувальних знижок
Цілодобовий Call центр
Зручний розклад
Квитки безпосередньо від перевізника
Можливість змінити дату поїздки безкоштовно
Легкий повернення квитка
Комфортабельні автобуси зі зручностями на борту

Купити квиток 

Вирішили подорожувати з нами? Відмінно! Тоді все, що вам потрібно - купити квиток.

Раніше вам треба було б йти на вокзал і нудитися в нескінченних чергах в задусі, серед шуму і невдоволення. Likebus говоріт рішуче «Ні!» такого сервісу: в часи інтернету подібні архаїзми повинні бути відкинуті.

У нас є свій сайт, на якому ви можете не тільки дізнатися про історію компанії, її переваги, але і замовити квиток на автобус. Як це зробити? Максимально просто!

Насамперед заходите на сайт Likebus - http://likebus.com.ua/. Вам потрібна вкладка «Купити квиток», вона знаходиться за адресою http://likebus.com.ua/route/. Тут ви побачите поля, в які необхідно буде внести місто відправлення, місто прибуття і дату поїздки. Після того, як дані вказані, клікніть по кнопці «Знайти». Ви побачите список доступних рейсів. Знайдіть серед них той, який підходить вам більше всього, і натисніть «Вибрати». Перед вами висвітиться схема автобусних місць, де окремими квітами будуть позначені вільні і зайняті місця Курсором вкажіть вибрані вами місця, і вони підсвітяться синім кольором. В поле під схемою автобуса буде виведена загальна вартість усіх куплених квитків і кількість місць для ручної поклажі. Якщо вам потрібно додаткове місце для багажу - вкажіть це в спеціальному полі. Вартість провозкі додаткового багажу становить десять відсотків від вартості одного квитка. Після цього вкажіть свої електронні дані (телефон, пошта), щоб ми могли вислати вам електронні версії квитків, і оплатіть квитки за допомогою електронного гаманця або карти.