Ми розуміємо, що навіть наші ціни - не межа досконалості. Тому склали список приємних знижок і пропонуємо вам вибрати відповідний варіант:
1) Накопичувальна. За кожні 100 км зробленого маршруту ви отримуєте 0,25% постійної знижки. Максимальна знижка обмежується 10%.
Приклад: довжина рейсу Одеса-Гдиня ー 1700 км в одну сторону. Так, зареєструвавшись і купивши квиток у нас на сайті, ви отримуєте знижку 2,55%. З'їздивши два рази в Гдиню і назад, ви отримуєте постійну знижку 10%.
Питання: а якщо я заходжу на сайт і, крім квитка для себе, купую ще квитки для інших осіб, як вважається знижка?
Відповідь: знижка враховує загальний кілометраж за всіма квитками, купленими через Ваш особистий кабінет.
2) До Дня Народження. Реєструючись на нашому сайті, ви вказуєте свою дату народження. Квиток, куплений протягом одного тижня до і після цього дня, принесе вам знижку на цю подорож 15%. Питання: важлива покупка балету за тиждень до (через тиждень після) ДР або сама поїздка повинна бути в цьому інтервалі?
Відповідь: знижка поширюється саме на дату поїздки, яка повинна бути в межах тижня до або після ДР, саму ж покупку ви можете зробити в будь-який час.
Питання:а якщо я купую, крім одного квитка для себе, ще квитки для інших осіб, як рахується знижка?
Відповідь: знижка поширюється на всю суму транзакції (покупки) по всіх квитках, придбаних через ваш особистий кабінет протягом зазначеного часу. Це ж ваш День Народження. Проведіть його з тими, хто вам важливий!
3) Групова.

На всіх рейсах при одночасній купівлі (одна транзакція з одного особового кабінету) n-ної кількості місць і більше, в одному автобусі, на один і той же рейс ви можете отримати знижку до 15%. А, якщо бути точніше, то рейси по Україні - 6 квитків 10%, в Польщі - 8 квитків 15%, в Россію- 4 квитка 10%.

Приклад: ви зі свого особистого кабінету купуєте чотири квитки на різних осіб на одну дату, на рейс Одеса-Москва і отримаєте знижку 10%.
4) Акційна. Ми проводимо регулярні акції на популярні напрямки.
Приклад: Акція «Жаркий липень в Софії». Квитки, куплені в певний період (наприклад, в квітні повинна бути проведена покупка), на певний період поїздки (в даному випадку липень) на певний маршрут (в даному випадку на рейс Одеса-Софія) можна придбати за вказаною знижкою.
На n-ну поїздку. Постійним клієнтам, які зареєстровані на сайті і регулярно купують у нас квитки, є знижка на кожну 8-му поїздку- 50%!
Приклад: Кожен раз купуючи квиток (або квитки), ви робите оплату (транзакцію). Здійснюючи, кожну 8-му транзакцію, незалежно від маршруту і кількості куплених квитків, ви отримуєте знижку в 50%.

6) На зворотний квиток На всіх маршрутах, купуючи одночасно (в рамках однієї транзакції) квиток в прямому і зворотному напрямках, діє знижка на зворотний квиток до 15%. Знижка діє тільки на зворотний квиток на той же рейс. Умовою отримання цієї знижки є покупка зворотного квитка, в якому пункт відправлення є пунктом прибуття прямого квитка, а точкою прибуття - пункт відправлення прямого квитка. На рейси по Україні та в Росію це знижка-10%, в Польщі-15%.

Приклад: Купуючи квиток на рейс Одеса - Варшава, ви можете отримати знижку 15%, одночасно придбавши квиток на зворотний рейс Варшава - Одеса.

7) Для окремих категорій. Ми розробили знижки для дітей, студентів, пенсіонерів. Інформацію про них можна отримати в розділі потрібного вам рейсу. Щоб отримати знижку, при покупці квитка вам потрібно буде вказати документ, що засвідчує вашу приналежність до тієї чи іншої категорії пасажирів (студентське посвідчення / пенсійне посвідчення і т.д.). Цей документ також потрібно буде пред'явити водієві при посадці в автобус.

Приклад:для студентів на рейс Одеса -Варшава діє постійна знижка в розмірі 10%.

Увага: знижки не підсумовуються. На нашому сайті діє правило максимальної знижки, яка буде «підсвічуватися» при вказівці кінцевої вартості квитка. На міжнародних рейсах час прибуття має довідковий характер і може незначно відрізнятися від реального в зв'язку з можливими затримками при проходженні кордону. Прохання, щоб уникнути непорозумінь, по можливості, роздрукувати квитки, які будуть вислані Вам на електронну адресу, вказану Вами при реєстрації на нашому сайті.

 
Связаться по телефону
Заказ билетов +38 (048) 743-82-82
Служба поддержки +38 (050) 082-82-82
Справочная +38 (098) 343-82-82