Компанія Like Bus представляє

Ми займаємось пасажирськими перевезеннями Україною та за її межами. Працюємо на ринку цілодобово щодня протягом 6 років. За цей час компанія перетворилась на велику маршрутну мережу, а ми усвідомили: дорога не повинна втомлювати. З нами ви зможете потрапити в потрібне місто швидко, безпечно і комфортно.

Наша перевага – індивідуальний підхід. Якщо у вас виникнуть питання з приводу розкладу і деталей маршруту, співробітники нашого Call-центра дадуть на них відповідь. Вони також будуть на звязку під час вашої подорожі. Затримуєтесь на посадку? – Ми вас чекаємо. Змінили плани і вирішили їхати іншим рейсом? – Ми перенесем ваш квиток.

Нам важливо, як ви почуваєтесь в дорозі. На момент прибуття ваша шия і кінцівки не повинні затерпнути / змерзнути / спітніти чи бути кимось притиснутими. Для цього ми встановили зручні сидіння. Щоб дорога була приємнішою, в автобусі є кондиціонер і туалет. Ваші речі в багажному відділенні також почуватимуться комфортно.

Ми розуміємо, як важливо мати можливість працювати дистанційно та відпочивати в дорозі. Тому в наших автобусах є відкритий WiFi.

З нами ви закохаєтесь у шлях.

Зв'язатися по телефону
Замовлення квитків +38 (098) 343-82-82
Служба підтримки +38 (050) 082-82-82