Автобус Сонячний берег — Полтава вiд 5 100,00 ₴

1 Результат
Найдешевший Найшвидший
26.08.2026
13:15
Сонячний берег
АЗС "Shell", Траса E87
Пересадка Одеса, очікування 60 хв
29 год. 10 хв.
27.08.2026
18:25
Полтава
Автовокзал, вул. Великотирнівська,7
Загалом: 5 100 UAH
5100
за цією ціною 1 місць
Кешбек: +306 грн
Стамбул-Київ
Перевізник:
Електронний квиток
Доступне бронювання (передоплата 20%)
Завантаження рейсів партнерів...

Популярні рейси

Відгуки пасажирів LikeBus

13.07.2026
Валерія
5.0
Самий чистий автобус,самий спокійний рейс без нервів і круті водії!☺️😋
10.07.2026
Оксана
4.3
Водії надзвичайно уважні та відповідальні, все було чудово, автобус подали на посадку чистий, охайний. Були зупинки на заправках, постійно перераховували пасажирів, щоб нікого не загубити. На кордоні слідкували , щоб з усіма все було добре. Щиро дякуємо за поїздку. Успіхів вам!
06.07.2026
Наталія
4.3
Щиро дякуємо Олександру за уважність та повагу, розʼяснення щодо поїздки та зупинки, а також гумор🔥🔥🔥!!! Підняв настрій, за що велике спасибі ❤️
29.06.2026
Анастасія
5.0
Вперше на вашій перевізці , водія привітливі , допомогли з багажем , на кожній зупинці інформують ) до вас був перевізник був хамло з хамлів фу , рада що вас знайшли ❤️
28.06.2026
Ольга
5.0
Чоловіки супер , будемо в Одесу їздити тільки з ними 🙌🏻

Питання та відповіді

Скільки коштує квиток на автобус Сонячний берег — Полтава?
Квиток на автобус Сонячний берег — Полтава коштує від 5 100,00 ₴.
Скільки часу їхати автобусом Сонячний берег — Полтава?
Час у дорозі автобусом Сонячний берег — Полтава — приблизно 25 днів, 18 годин, 36 хвилин. Найшвидший рейс долає маршрут за 13 годин, 15 хвилин, найдовший — за 24 днів, 13 годин, 15 хвилин.
Скільки рейсів на день Сонячний берег — Полтава?
У середньому щодня курсує до 5 рейсів Сонячний берег — Полтава. Точне розписання дивіться у списку рейсів вище.
Де купити квиток на автобус Сонячний берег — Полтава?
Купити квиток онлайн можна на сайті LikeBus — likebus.ua. Доступна оплата картою, готівкою при посадці та через бонусний рахунок.
Які зупинки на маршруті Сонячний берег — Полтава?
Маршрут автобусів Сонячний берег — Полтава проходить через зупинки: Стамбул, Дерекой, Малко-Тирново, Бургас, Несебир, Свєті Влас.
Чи можна повернути квиток на автобус Сонячний берег — Полтава?
Так, повернення квитка можливе згідно з правилами перевезень. Деталі — на сторінці «Правила перевезень» сайту LikeBus.

Автобус Сонячний берег — Полтава: ціни, розклад, перевізники

Автобуси за маршрутом Сонячний берег — Полтава курсують щоденно. Відстань між містами — близько 471 км. Орієнтовний час у дорозі — 25 днів, 18 годин, 36 хвилин. У будні щодня доступно до 5 рейсів.

Квитки на автобус Сонячний берег — Полтава коштують від 5 100,00 ₴. Замовити квиток онлайн можна на сайті LikeBus за кілька хвилин — оплата приймається картою, готівкою водієві або бонусами з власного рахунку.

LikeBus — це сучасні комфортабельні автобуси з кондиціонером, Wi-Fi та зручними сидіннями. У вартість квитка включено перевезення ручної поклажі. Ми підтримуємо безкоштовну зміну дати поїздки та повернення квитків згідно з правилами. Служба підтримки працює цілодобово.





🚌 Завжди на зв'язку з вашим рейсом
⏱ Запізнююся 📍 GPS 🎁 Бонуси
Завантажити
Зв`язатися по телефону
Замовлення квитків +38 (098) 343-82-82
Служба підтримки +38 (050) 082-82-82